Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... OPERATOR ROL
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

OPERATOR ROL

buna ziua as dori si eu o lamurire .....mi-am depus dosarul pt ocuparea unui post la o primarie de OERATOR ROL si as dori sa stiu daca facultatea de ADMINISTRATIE PUBLICA ma ajuta la acest post...ma refer daca postul prevede studii superioare sau daca nu prevede nu ma ajuta facultatea cu nimic????????
VA MULTUMESC
Postul de operator rol nu necesita studii superioare.
ce este OPERATOR ROL? operator registru agricol, matricola financiara? ce tre sa faca operator rol?